Час роботи:

ПН-ПТ 08:30 - 19:00
СБ-НД 09:00 - 15:00

+38 (067) 284-15-71

+38 (050) 203-71-85

+38 (073) 041-18-71

Замовити дзвінок

Антени для 3G інтернету

Інтернет в наші дні - це не примха, а необхідність, і з цим ніхто сперечатися не буде. Це найшвидший спосіб зв'язатися з друзями та родичами, в якій би віддаленій точці світу вони не перебували, і не просто зв'язатися, а бачити їхні посмішки, їхні рідні очі, говорити з ними на відстані витягнутої руки. Інтернет - це ще й швидкий і доступний спосіб зібрати потрібну інформацію по будь-якій, навіть найбільш немислимій темі. Всі знають, що це просте і затягуюче джерело найрізноманітніших ігор і розваг, фільмів, програм, музики.

Поняття «інтернет» існує вже більше 40 років. Все, чим могли похвалитися вчені кілька десятків років тому - це кілька відправлених букв одного слова. Пізніше вони розширили свої обрії, розробивши першу програму для передачі пошти. Новоутворена мережа інтернет охоплювала все більший простір, від підключення телефонних ліній до підключення телебачення. На даний момент прогрес зробив крок так далеко, що підключення до інтернету можна здійснити через супутниковий зв'язок, стільниковий зв'язок, різні радіо-канали, телебачення, оптико-волоконні кабелі та інші види зв'язку.

У густонаселених містах і обласних центрах проблем з доступом до інтернету практично не виникає. Хоча, нерідко швидкість трафіку дуже низька. А в більш віддалених місцях, так званій сільській глибинці, швидкість інтернету поки ще залишає бажати кращого. Але те, що вона вже є і там, говорить багато про що.

Прогрес крокує вперед, попит народжує пропозицію і на ринку з'явилася пропозиція: бездротовий інтернет. Для бездротового інтернету необхідна зовнішня 3G антена. Вона збільшує сигнал, що приймається модемом, завдяки її наявності збільшується швидкість інтернету, сигнал виходить сильніший навіть у малодоступних для мережі інтернету місцях.

Як все це функціонує, знає не кожен користувач інтернету. Спочатку трохи фізики. Все почалося з великого по суті відкриття - радіо. Є джерело, яке передає звукові хвилі, є приймач, який ці хвилі приймає. Щоб прийом був стабільним і чітким, необхідний приймальний і передавальний пристрій. Звичайно, за час, а це ціле сторіччя, винаходилися підсилювачі, застосовувалися різноманітні фільтри, які давали можливість передавати хвилі на все більшу відстань. Можливості розширювали люди великого розуму і майстри-радіоаматори. Прийом хвиль зараз ведеться на різних частотах, пристрої застосовуються різних довжин хвиль.

Нові технології, дозволяють сьогодні передавати сигнали інтернет без проводів, за допомогою 3G антени. Якість і швидкості передачі інформації змогли поліпшити, завдяки тому, що сигнали перевели на нові частоти. А саме, роботи ведуться в діапазоні до 2000МГц. 3G сигнал добре приймається, якщо немає ніяких перешкод, навіть гілки дерев і листя можуть його погіршити. Тому і застосовують технологію, яка здатна суттєво посилити його.

Антена 3G класифікується, насамперед, за стандартами зв'язку, з якими вона працює. Можуть бути моделі СДМА, GSM, HDSPA. Всі вони відрізняються частотою, на якій посилюється сигнал. Пристрої СДМА, що працюють на частоті 800МГц, працюють з операторами «Інтертелеком», «PeopleNet», «СДМА Україна».

Залежно від потужності і області застосування антени, для бездротового інтернету, можуть бути кімнатними, як наприклад внутрішня антена з посиленням 3G сигналу 5дБ. Вона посилює сигнал бездротового інтернету в два-три рази, а завдяки своїм малим розмірам підходить для будь-якої поїздки і відрядження. Зовнішні, вуличні прилади встановлюються на даху будинку, кріпляться на стіну або балкон. Елементи таких антен зазвичай виготовляють з дюралюмінію, покривають анодно - оксидною плівкою, що забезпечує антикорозійний стійкість. Ці моделі більш потужні з діапазоном частот 800МГц і коефіцієнтом спрямованої дії від 14дБ до 24дБ. У конструкції приймача сигналу ефективніше використовувати вузько спрямованість, націленість на передавальну станцію. При проведенні польових випробувань в 2011 році найефективнішими для прийому 3G бездротового інтернету виявилися саме вузьконаправлені конструкції. Залежно від потужності, вони приймають сигнал при видаленні від базової станції до 10 - 60км. Застосування такої антени збільшує рівень сигналу в три - чотири рази, а швидкість зростає в прямій пропорційності від швидкості самого інтернету. Завдяки оптимальній конструкції і розмірам зовнішні пристрої можна встановити на великі висоти і не боятися сильних вітрів, втрат на прийомі сигналу не буде.

Усіма цими перевагами наділені моделі 3G антена 17дБ - 800 МГц і 3G антена 24дБ - 800 МГц.

Антена 17дБ - 800МГц спрямована, хвильовий канал 800 - 22 17дБ. Довжина пристрою 1,5 м, петля узгодження виконана у вигляді друкованої плати з конекторами під кабель. Покращує якість прийому сигналу від базової станції на відстані до найближчого джерела сигналу від 50 - 60км. Використовуваний діапазон частот: 824 - 894мГц. Вхідний опір - 50 Ом. Поляризація - вертикальна. Працює при температурах від -60 до +40 градусів за Цельсієм, при допустимій вітрової навантаженні до 35м / с. У прилади є зручне кріплення у вигляді хомута, що дозволяє її легко монтувати на щоглу або настінний кронштейн. Підключення кабелю відбувається через F - коннектор.

Якщо потрібно посилення сигналу в чотири - п'ять разів, то Вам необхідна антена на 24 дБ . Завдяки своїм розмірам, а, довга становить два метри, вона приймає і підсилює сигнал на відстані від базової передавальної станції до 100км. Устаткування володіє тридцяти двох елементних хвильовим каналом, який працює в діапазоні частот: 824 - 894мГц, з коефіцієнтом спрямованої дії в 24дБ. Температури, при яких може працювати антена від -60 до +40 градусів за Цельсієм, при допустимій вітрової навантаженні до 45м / с. Кабель підключається так само через F - коннектор. Кріпити обладнання зручно і легко на кронштейн або щоглу, завдяки відданим до неї кріпленню у вигляді хомута.

Антени даних моделей вузьконаправлені, тому необхідне точне і орієнтоване налаштування на базову станцію, щоб добитися найбільш якісного сигналу і максимальних швидкостей.

Швидкість сигналу вище і краще, якщо довжина кабелю від антени до приймача буде невеликою. Чим менша відстань від антени до модема, тим краща якість, швидкість інтернету. Тобто істина проста і очевидна: чим більше метрів кабелю використовується, тим більше втрачається коефіцієнт посилення сигналу і нижча його потужність. Антени сертифіковані офіційними заводами частот для операторів «Інтертелеком» і «PeopleNet». Перехідники підбираються індивідуально для кожного модему.

Отже, якщо Ви перебуваєте в зоні слабкого покриття або нестабільного зв'язку з інтернетом, якщо швидкість інтернету вас нервує і не влаштовує, то 3G антена для модему - це краще рішення для Вас. Найоптимальнішими моделями є зовнішні моделі 3G антен - антена 17 дб CDMA або антена 24 дб CDMA , які є легкими в збірці, простими в установці, якісними в роботі і доступними за ціною. Вони виготовляються з якісних матеріалів, розроблені кваліфікованими фахівцями у своїй галузі, спеціально для споживачів. Ви забудете, що таке повільний інтернет, який працює з перебоями. Вам не доведеться довго чекати, поки завантажиться улюблений фільм або потрібна фотографія. Нічого не треба придумувати і вигадувати. Всі придумано до нас і для нас!

Антенна для модема и ее особенности Зачем нужна 3G антенна для модема? Такие устройства используются для усиления сигнала, поступающего от базовой станции – например, при установке 3G-модема или Wi-Fi – роутера. Таким образом, антенна нужна для ускорения и улучшения сигнала, в том числе и Интернета. Как выбрать Wi-Fi роутер Wi-Fi роутер нужен для того, чтобы человек или группа людей могли одновременно подключать к интернету несколько различных устройств. Самое главное, чтобы персональный компьютер или телефон поддерживал такую функцию, как Wi-Fi. В противном случае роутер будет бесполезен. Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины
Практически каждый человек замечает, что к вечеру и во время праздников – скорость интернета падает. Многие смиряются с этим, не подозревая, что проблему можно решить, вложив небольшую сумму, слегка превышающую месячный взнос за сам интернет. И это не единственное преимущество антенны 3G CDMA 800 5 dBi. Благодаря её компактности она станет верным спутником во время путешествий.
Выбор 3G модема – это просто! Вы – современный, мобильный человек и не хотите связывать себя кабельным интернетом или устаревшей EDGE-связью? Тогда 3G модем – ваш выбор! Огляд 3G модему Huawei EC315 Для більшості з нас інтернет є просто необхідним, так як всі ми любимо провести свій вільний час за переглядом фільмів, або граючи в онлайн ігри, ну і нарешті, просто сидячи в соціальних мережах. Тому з кожним днем все більше користувачів підключаються до нього. Перемикання модему Pantech UMW190 з режиму CDMA в GSM Pantech UMW190 є універсальним модемом, оскільки може одночасно працювати в мережах CDMA операторів і в мережах GSM. За замовчуванням, модем налаштований для роботи в 3G мережах, тобто в мережах CDMA операторів, для перемикання в режим роботи в GSM мережах, скористайтеся наступним керівництвом. Доступ в інтернет. Як збільшити швидкість 3G USB-модема? На сьогодні більшість людей не можуть обходитися без щоденного доступу в інтернет. Інтернет є не тільки засобом пошуку інформації, отримання свіжих новин, але і в першу чергу комунікацією. У зв'язку з цим навіть у користувачів з мінімальними вимогами доступу в мережу постає питання: «Яким чином підключитися до інтернету?». Огляд 3G WiFi роутера Novatel MiFi 2200 (CDMA) Novatel МІФІ 2200 - мініатюрний інтелектуальний 3G Wi-Fi маршрутизатор (роутер), що являє собою мобільну WiFi точку доступу в 3G Інтернет через мережу CDMA стандарту EV-DO Rev A.
Кілька простих порад щодо збільшення швидкості 3G інтернету На жаль, далеко не кожен користувач мережі може похвалитися високою швидкістю Інтернету. Перше, що впливає на показник швидкості, - це покриття 3G. Через те, що воно не скрізь ідеальне, швидкість з'єднання може сильно страждати. Особливо це актуально для жителів районних центрів, невеликих міст, сіл і селищ. Однак не варто впадати у відчай - на швидкість Інтернету можна впливати. Якщо ви знаєте, що у ваших сусідів або друзів мережа працює швидше, то і ви в силах збільшити стабільність свого з'єднання одним із представлених нижче способів. Кабель для 3G интернета: 75 Ом или 50 Ом? Очень часто у покупателей возникают вопросы, какой кабель выбрать для подключения 3G антенны? Доступ в інтернет. Як збільшити швидкість 3G USB-модема? На сьогодні більшість людей не можуть обходитися без щоденного доступу в інтернет. Інтернет є не тільки засобом пошуку інформації, отримання свіжих новин, але і в першу чергу комунікацією. У зв'язку з цим навіть у користувачів з мінімальними вимогами доступу в мережу постає питання: «Яким чином підключитися до інтернету?». Wi-Fi Домашній інтернет від Інтертелеком З появою Інтернет технології передачі цифрового сигналу по радіо удосконалюються з величезною швидкістю. Однак, сучасні стандарти Wi-Fi - це, швидше за все, остаточний спосіб підключення до всесвітньої мережі на відстанях до 100 км. Чому остаточний? Та тому, що він з хорошим запасом забезпечує сучасні вимоги до швидкості інтернет-з'єднання від одного до декількох користувачів. При цьому вимоги користувачів до швидкості припиняють своє зростання. Антенна для модема и ее особенности Зачем нужна 3G антенна для модема? Такие устройства используются для усиления сигнала, поступающего от базовой станции – например, при установке 3G-модема или Wi-Fi – роутера. Таким образом, антенна нужна для ускорения и улучшения сигнала, в том числе и Интернета. Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины
Практически каждый человек замечает, что к вечеру и во время праздников – скорость интернета падает. Многие смиряются с этим, не подозревая, что проблему можно решить, вложив небольшую сумму, слегка превышающую месячный взнос за сам интернет. И это не единственное преимущество антенны 3G CDMA 800 5 dBi. Благодаря её компактности она станет верным спутником во время путешествий.
Огляд 3G модему Huawei EC315 Для більшості з нас інтернет є просто необхідним, так як всі ми любимо провести свій вільний час за переглядом фільмів, або граючи в онлайн ігри, ну і нарешті, просто сидячи в соціальних мережах. Тому з кожним днем все більше користувачів підключаються до нього. Как выбрать Wi-Fi роутер Wi-Fi роутер нужен для того, чтобы человек или группа людей могли одновременно подключать к интернету несколько различных устройств. Самое главное, чтобы персональный компьютер или телефон поддерживал такую функцию, как Wi-Fi. В противном случае роутер будет бесполезен.
Все обзоры и советы