Час роботи:

ПН-ПТ 08:30 - 19:00
СБ-НД 09:00 - 15:00

+38 (067) 284-15-71

+38 (050) 203-71-85

+38 (073) 041-18-71

Замовити дзвінок

Доступ в інтернет. Як збільшити швидкість 3G USB-модема?

Для людей, які не можуть бути постійно прив'язані до одного місця, але часто виходять в мережу, найбільш зручним засобом доступу в інтернет стане 3G модем.

Як підвищити швидкість інтернету Інтертелеком Завдяки своєму компактному розміру і невисокій ціні, найбільшу популярність сьогодні отримали 3G модеми, які програмуються або в них вставляється ruim-карта CDMA оператора. Швидкість доступу в інтернет через 3G USB-модем, яку заявляють провідні оператори зв'язку, доходить у Інтертелеком до 14,7 Мбіт/сек. Але багато користувачів скаржаться на невисоку швидкість, яка з часом падає ще більше.

Як же можна збільшити швидкість нашого 3G модему? Існує чимало простих і перевірених способів:

• У першу чергу, при користуванні USB-модемом, визначитеся з тарифним планом оператора мережі, що надають доступ в інтернет. Адже на такому модемі, в залежності від тарифу, існує обмеження на обсяг інформації, що завантажується, наприклад, до 1 Гб/добу. Після витрачення цього ліміту, до кінця доби, швидкість падає до 128 Кбіт/секунду, що дозволяє ледве завантажувати сторінки.

• Також можна збільшити швидкість, змінивши налаштування комп'ютера. Відключивши програми, які використовують доступ в інтернет, такі як антивірус, Torrent, Skype та ін, можна трохи полегшити завантаження сторінок. Існують програми, які допоможуть заощаджувати трафік, наприклад TrafficCompressor. Такі плагіни розраховані на те, щоб стискати відправлені і одержувані дані через інтернет і економити до 10-15% трафіку, але вони практично марні, якщо у вас низький сигнал зв'язку.

• Поганий рівень сигналу - одна з головних причин повільного інтернету. Найнадійніший і дієвий в цьому випадку спосіб збільшити швидкість 3G модему - це придбати USB подовжувач. Найкраще, якщо довжина його буде 3-5 метрів. Краще не економити на якості і товщині кабелю, інакше можна отримати в результаті те, що комп'ютер просто не буде «бачити» 3G CDMA модем, а гроші будуть витрачені даремно. Тепер, за допомогою недовгих маніпуляцій, можна знайти те місце, де модем найкраще буде приймати сигнал, наприклад, біля вікна. Ці нехитрі дії можуть збільшити швидкість до 10 разів!

• На крайній випадок, якщо у вас немає подовжувача, деякі пропонують використовувати бляшану банку. Її необхідно просто поставити недалеко від модему або вставити його в банку. З досвіду користувачів, це дозволить трохи збільшити швидкість.

• За допомогою дроту з міді ми також можемо збільшити сигнал зв'язку модему. Треба просто обмотати дріт навколо пристрою. У результаті з'являється можливість збільшити швидкість, але результат від цих дій може бути як позитивним, так і ніяким, багато залежить від самого дроту, його якості.

• Найбільш дієвим способом буде купити зовнішню CDMA антену , спеціально передбачену для модемів. При придбанні зверніть увагу на два показники: коефіцієнт посилення і діаграму спрямованості. Коефіцієнт посилення буде вище, якщо діаграма спрямованості буде вже передбачена. При використанні антени, краще, якщо кабель буде не дуже довгий. Якщо ж короткого кабелю буде недостатньо, то необхідно вибрати якісний довгий кабель.

Антенна для модема и ее особенности Зачем нужна 3G антенна для модема? Такие устройства используются для усиления сигнала, поступающего от базовой станции – например, при установке 3G-модема или Wi-Fi – роутера. Таким образом, антенна нужна для ускорения и улучшения сигнала, в том числе и Интернета. Как выбрать Wi-Fi роутер Wi-Fi роутер нужен для того, чтобы человек или группа людей могли одновременно подключать к интернету несколько различных устройств. Самое главное, чтобы персональный компьютер или телефон поддерживал такую функцию, как Wi-Fi. В противном случае роутер будет бесполезен. Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины
Практически каждый человек замечает, что к вечеру и во время праздников – скорость интернета падает. Многие смиряются с этим, не подозревая, что проблему можно решить, вложив небольшую сумму, слегка превышающую месячный взнос за сам интернет. И это не единственное преимущество антенны 3G CDMA 800 5 dBi. Благодаря её компактности она станет верным спутником во время путешествий.
Выбор 3G модема – это просто! Вы – современный, мобильный человек и не хотите связывать себя кабельным интернетом или устаревшей EDGE-связью? Тогда 3G модем – ваш выбор! Антени для 3G інтернету Нові технології дозволяють сьогодні передавати сигнали інтернет без проводів за допомогою 3G антени. Якість і швидкість передачі інформації змогли поліпшити завдяки тому, що сигнали перевели на нові частоти. Огляд 3G модему Huawei EC315 Для більшості з нас інтернет є просто необхідним, так як всі ми любимо провести свій вільний час за переглядом фільмів, або граючи в онлайн ігри, ну і нарешті, просто сидячи в соціальних мережах. Тому з кожним днем все більше користувачів підключаються до нього. Перемикання модему Pantech UMW190 з режиму CDMA в GSM Pantech UMW190 є універсальним модемом, оскільки може одночасно працювати в мережах CDMA операторів і в мережах GSM. За замовчуванням, модем налаштований для роботи в 3G мережах, тобто в мережах CDMA операторів, для перемикання в режим роботи в GSM мережах, скористайтеся наступним керівництвом. Огляд 3G WiFi роутера Novatel MiFi 2200 (CDMA) Novatel МІФІ 2200 - мініатюрний інтелектуальний 3G Wi-Fi маршрутизатор (роутер), що являє собою мобільну WiFi точку доступу в 3G Інтернет через мережу CDMA стандарту EV-DO Rev A.
Кілька простих порад щодо збільшення швидкості 3G інтернету На жаль, далеко не кожен користувач мережі може похвалитися високою швидкістю Інтернету. Перше, що впливає на показник швидкості, - це покриття 3G. Через те, що воно не скрізь ідеальне, швидкість з'єднання може сильно страждати. Особливо це актуально для жителів районних центрів, невеликих міст, сіл і селищ. Однак не варто впадати у відчай - на швидкість Інтернету можна впливати. Якщо ви знаєте, що у ваших сусідів або друзів мережа працює швидше, то і ви в силах збільшити стабільність свого з'єднання одним із представлених нижче способів. Кабель для 3G интернета: 75 Ом или 50 Ом? Очень часто у покупателей возникают вопросы, какой кабель выбрать для подключения 3G антенны? Антени для 3G інтернету Нові технології дозволяють сьогодні передавати сигнали інтернет без проводів за допомогою 3G антени. Якість і швидкість передачі інформації змогли поліпшити завдяки тому, що сигнали перевели на нові частоти. Wi-Fi Домашній інтернет від Інтертелеком З появою Інтернет технології передачі цифрового сигналу по радіо удосконалюються з величезною швидкістю. Однак, сучасні стандарти Wi-Fi - це, швидше за все, остаточний спосіб підключення до всесвітньої мережі на відстанях до 100 км. Чому остаточний? Та тому, що він з хорошим запасом забезпечує сучасні вимоги до швидкості інтернет-з'єднання від одного до декількох користувачів. При цьому вимоги користувачів до швидкості припиняють своє зростання. Антенна для модема и ее особенности Зачем нужна 3G антенна для модема? Такие устройства используются для усиления сигнала, поступающего от базовой станции – например, при установке 3G-модема или Wi-Fi – роутера. Таким образом, антенна нужна для ускорения и улучшения сигнала, в том числе и Интернета. Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины
Практически каждый человек замечает, что к вечеру и во время праздников – скорость интернета падает. Многие смиряются с этим, не подозревая, что проблему можно решить, вложив небольшую сумму, слегка превышающую месячный взнос за сам интернет. И это не единственное преимущество антенны 3G CDMA 800 5 dBi. Благодаря её компактности она станет верным спутником во время путешествий.
Огляд 3G модему Huawei EC315 Для більшості з нас інтернет є просто необхідним, так як всі ми любимо провести свій вільний час за переглядом фільмів, або граючи в онлайн ігри, ну і нарешті, просто сидячи в соціальних мережах. Тому з кожним днем все більше користувачів підключаються до нього. Как выбрать Wi-Fi роутер Wi-Fi роутер нужен для того, чтобы человек или группа людей могли одновременно подключать к интернету несколько различных устройств. Самое главное, чтобы персональный компьютер или телефон поддерживал такую функцию, как Wi-Fi. В противном случае роутер будет бесполезен.
Все обзоры и советы