Час роботи:

ПН-ПТ 08:30 - 19:00
СБ-НД 09:00 - 15:00

+38 (067) 284-15-71

+38 (050) 203-71-85

+38 (073) 041-18-71

Замовити дзвінок

Огляд 3G модему Huawei EC315

Огляд 3G модему Huawei EC315

Особисто я використовую 3G CDMA інтернет і задоволений своїм вибором, тому що альтернативи мобільного інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/сек. на всій території України на сьогоднішній день ще немає.

Хоча це покоління бездротового інтернету ще не дотягує до 4G, але воно набагато краще 2G. І його його головною фішкою є хороша швидкість і мобільність.

Модем Huawei EC315

Давайте більш детально ознайомимося з інтернетом 3G CDMA. Ось останнім часом можна помітити, як безліч споживачів вибирає для себе 3G модем CDMA, адже він набирає все більше популярності. І їх вибір зрозумілий всім, адже вони зовсім недорогі, і до того ж вони можуть виступати і як точки доступу Wi-Fi. І саме про такий прекрасний модем ми вам розповімо в нашому огляді. Отже, пропонуємо вашій увазі 3G модем Huawei EC315 - це компактний модем, який ви зможете використовувати як в якості звичайного модему, так і в якості точки доступу до Wi-Fi.

Отже, давайте більш докладно ознайомимося з усією необхідною інформацією про нього. Для того, щоб його використовувати вам не обов'язково потрібно підключати його до вашого комп'ютера або ноутбука, так як його можна підключити до будь-якого гаджету на якому є роз'єм USB порт і де є джерело живлення - 5V. А якщо у вас виникне проблема з сигналом, або ви просто захочете збільшити швидкість інтернету , тоді ви зможете підключити до вашого модему Huawei EC315 зовнішню 3G антену , так як в ньому є спеціальний роз'єм.

Але найголовнішою перевагою цього модему є те, що він буде підтримувати максимальну швидкість - 14,7 Мбіт/сек. Що, ж стосується ціни Huawei EC315, так на сьогоднішній день вона становить приблизно 400 -500 гривень. Може він і здасться трохи дорогуватим, але він може виділитися своїм функціоналом і можливостями серед всіх інших модемів.

3G модем-роутер Wifi Huawei EC315

Що стосується дизайну, 3G модем Wifi Huawei EC315 нагадує звичайну флешку, адже він дуже компактний і важить всього 50 грам, так що ви зможете його носити просто в своїй кишені. Він має пластиковий корпус, який є матовим і дуже приємним на дотик, до того ж на ньому не буде залишатися ваших відбитків пальців. І в кутку на його лицьовій стороні ви зможете помітити світловий індикатор роботи.

На сьогоднішній день цей модем може працювати з двома операторами: Інтертелеком і PeopleNet. Він зможе працювати, як 3G Wi-Fi точка доступу, до нього зможуть підключитися цілих п'ять пристроїв одночасно. В самому верху розташований спеціальний роз'єм для зовнішньої CDMA антени, яку можна буде підключити через перехідник PigTail . За допомогою цієї антени ви зможете поліпшити якість сигналу і прискорити 3G інтернет. Під задньою кришкою розташований роз'єм для ruim - карти, а так само для карти пам'яті MicroSD.

На відміну від безлічі інших модемів, він може виділитися тим, що в ньому є підтримка стандарту EV-DO Rev. Завдяки цьому у нього буде висока швидкість, яка буде наближена до домашнього провідного інтернету. А так як в ньому є потужна внутрішня антена, ви зможете його використовувати як у себе вдома, так і в дорозі, або перебуваючи у будь-якій точці України.

3G Wi-Fi точка доступу Huawei EC315

Варто відзначити і те, що для того, щоб підключитися до інтернету, вам не буде потрібна додаткова установка різних програм і драйверів. А все, що буде потрібно. - це просто підключити свій модем до ноутбука або комп'ютера, а далі модем-роутер вже сам підключиться до інтернету і почне його роздавати.

Ознайомившись з усією необхідною інформацією, можна зробити висновок, що цей модем дуже компактний і зручний, і ви зможете використовувати його в якості як звичайного 3G модему, так і в якості Wi-Fi точки доступу. А так, як він зовсім не вимогливий, ви зможете його з легкістю використовувати, підключивши до будь-якого USB-порту. І він зможе прекрасно підійти як для вашого будинку, так і для роботи і подорожей, адже саме завдяки йому у вас завжди буде доступ до мобільного високошвидкісного інтернету.

Антенна для модема и ее особенности Зачем нужна 3G антенна для модема? Такие устройства используются для усиления сигнала, поступающего от базовой станции – например, при установке 3G-модема или Wi-Fi – роутера. Таким образом, антенна нужна для ускорения и улучшения сигнала, в том числе и Интернета. Как выбрать Wi-Fi роутер Wi-Fi роутер нужен для того, чтобы человек или группа людей могли одновременно подключать к интернету несколько различных устройств. Самое главное, чтобы персональный компьютер или телефон поддерживал такую функцию, как Wi-Fi. В противном случае роутер будет бесполезен. Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины
Практически каждый человек замечает, что к вечеру и во время праздников – скорость интернета падает. Многие смиряются с этим, не подозревая, что проблему можно решить, вложив небольшую сумму, слегка превышающую месячный взнос за сам интернет. И это не единственное преимущество антенны 3G CDMA 800 5 dBi. Благодаря её компактности она станет верным спутником во время путешествий.
Выбор 3G модема – это просто! Вы – современный, мобильный человек и не хотите связывать себя кабельным интернетом или устаревшей EDGE-связью? Тогда 3G модем – ваш выбор! Антени для 3G інтернету Нові технології дозволяють сьогодні передавати сигнали інтернет без проводів за допомогою 3G антени. Якість і швидкість передачі інформації змогли поліпшити завдяки тому, що сигнали перевели на нові частоти. Перемикання модему Pantech UMW190 з режиму CDMA в GSM Pantech UMW190 є універсальним модемом, оскільки може одночасно працювати в мережах CDMA операторів і в мережах GSM. За замовчуванням, модем налаштований для роботи в 3G мережах, тобто в мережах CDMA операторів, для перемикання в режим роботи в GSM мережах, скористайтеся наступним керівництвом. Доступ в інтернет. Як збільшити швидкість 3G USB-модема? На сьогодні більшість людей не можуть обходитися без щоденного доступу в інтернет. Інтернет є не тільки засобом пошуку інформації, отримання свіжих новин, але і в першу чергу комунікацією. У зв'язку з цим навіть у користувачів з мінімальними вимогами доступу в мережу постає питання: «Яким чином підключитися до інтернету?». Огляд 3G WiFi роутера Novatel MiFi 2200 (CDMA) Novatel МІФІ 2200 - мініатюрний інтелектуальний 3G Wi-Fi маршрутизатор (роутер), що являє собою мобільну WiFi точку доступу в 3G Інтернет через мережу CDMA стандарту EV-DO Rev A.
Кілька простих порад щодо збільшення швидкості 3G інтернету На жаль, далеко не кожен користувач мережі може похвалитися високою швидкістю Інтернету. Перше, що впливає на показник швидкості, - це покриття 3G. Через те, що воно не скрізь ідеальне, швидкість з'єднання може сильно страждати. Особливо це актуально для жителів районних центрів, невеликих міст, сіл і селищ. Однак не варто впадати у відчай - на швидкість Інтернету можна впливати. Якщо ви знаєте, що у ваших сусідів або друзів мережа працює швидше, то і ви в силах збільшити стабільність свого з'єднання одним із представлених нижче способів. Кабель для 3G интернета: 75 Ом или 50 Ом? Очень часто у покупателей возникают вопросы, какой кабель выбрать для подключения 3G антенны? Доступ в інтернет. Як збільшити швидкість 3G USB-модема? На сьогодні більшість людей не можуть обходитися без щоденного доступу в інтернет. Інтернет є не тільки засобом пошуку інформації, отримання свіжих новин, але і в першу чергу комунікацією. У зв'язку з цим навіть у користувачів з мінімальними вимогами доступу в мережу постає питання: «Яким чином підключитися до інтернету?». Антени для 3G інтернету Нові технології дозволяють сьогодні передавати сигнали інтернет без проводів за допомогою 3G антени. Якість і швидкість передачі інформації змогли поліпшити завдяки тому, що сигнали перевели на нові частоти. Wi-Fi Домашній інтернет від Інтертелеком З появою Інтернет технології передачі цифрового сигналу по радіо удосконалюються з величезною швидкістю. Однак, сучасні стандарти Wi-Fi - це, швидше за все, остаточний спосіб підключення до всесвітньої мережі на відстанях до 100 км. Чому остаточний? Та тому, що він з хорошим запасом забезпечує сучасні вимоги до швидкості інтернет-з'єднання від одного до декількох користувачів. При цьому вимоги користувачів до швидкості припиняють своє зростання. Антенна для модема и ее особенности Зачем нужна 3G антенна для модема? Такие устройства используются для усиления сигнала, поступающего от базовой станции – например, при установке 3G-модема или Wi-Fi – роутера. Таким образом, антенна нужна для ускорения и улучшения сигнала, в том числе и Интернета. Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины
Практически каждый человек замечает, что к вечеру и во время праздников – скорость интернета падает. Многие смиряются с этим, не подозревая, что проблему можно решить, вложив небольшую сумму, слегка превышающую месячный взнос за сам интернет. И это не единственное преимущество антенны 3G CDMA 800 5 dBi. Благодаря её компактности она станет верным спутником во время путешествий.
Как выбрать Wi-Fi роутер Wi-Fi роутер нужен для того, чтобы человек или группа людей могли одновременно подключать к интернету несколько различных устройств. Самое главное, чтобы персональный компьютер или телефон поддерживал такую функцию, как Wi-Fi. В противном случае роутер будет бесполезен.
Все обзоры и советы