Час роботи:

ПН-ПТ 08:30 - 19:00
СБ-НД 09:00 - 15:00

+38 (067) 284-15-71

+38 (050) 203-71-85

+38 (073) 041-18-71

Замовити дзвінок

Огляд 3G WiFi роутера Novatel MiFi 2200 (CDMA)

Novatel Mi-Fi 2200 - це універсальний мобільний пристрій для Інтернету, який працює в мережі СДМА, він поєднує в собі 3G модем і Wi-Fi точку доступу, що робить його дуже зручним і практичним у використанні. Використовуючи тільки одну кнопку для включення, Ви отримаєте можливість одночасно роздавати Wi-Fi інтернет на 5 пристроїв, не залежно від того, чи будуть користуватися на планшеті, телефоні, стаціонарному комп'ютері або ноутбуці.

Також можна підключити Novatel Mi-Fi 2200 через USB кабель і користуватися ним як модемом. Novatel Mi-Fi 2200,  підключаючись до комп'ютера (ноутбуку) через USB порт за допомогою USB кабелю, виконує функцію стандартного USB модему, при цьому модуль Wi-Fi автоматично відключається і він працює тільки як USB модем.

Заряджається даний пристрій через той же USB кабель. При використанні мережевої зарядки роутер заряджається близько 2-х годин, а при зарядці від комп'ютера, через меншу силу струму, він заряджається довше. Плюсом даного пристрою є і те, що при зарядці від мережі він може роздавати інтернет по Wi-Fi, так як при підключенні до розетки зарядний пристрій подає тільки живлення і не передає даних і Wi-Fi модуль не відключається.

Для доступу до мережі Wi-Fi Вам потрібно буде ввести пароль, який написаний на тильній стороні MiFi 2200 або під його акумулятором. Формат пароля має такий вигляд: 0911 *********.

3G WiFi роутера Novatel MiFi 2200 (CDMA)

Novatel Mi-Fi 2200 має два вбудованих індикатора стану.

Перший розташований в кнопці вмикання / вимикання. Його індикація позначає наступне:

НЕ ГОРИТЬ - пристрій вимкнений.

ЗЕЛЕНИЙ ПОСТІЙНИЙ - пристрій увімкнено, батарея повністю заряджена.

ЗЕЛЕНИЙ МИГАЄ - пристрій в режимі очікування, енергоспоживання знижено до мінімального рівня.

ЧЕРВОНИЙ МИГАЄ - критично низький заряд батареї. Слід зарядити батарею.

ЖОВТО-ЗЕЛЕНИЙ ПОСТІЙНИЙ - батарея заряджається.

ЖОВТО-ЗЕЛЕНИЙ МИГАЄ - внутрішня помилка пристрою, необхідно вимкнути роутер, витягнути акумулятор, потім поставити акумулятор назад і знову ввімкнути пристрій.

Другий індикатор - це індикатор стану мережі, який знаходиться на торці пристрою. Його індикація позначає наступне:

НЕ ГОРИТЬ (перший індикатор теж не горить) - роутер вимкнений.

НЕ ГОРИТЬ (перший індикатор блимає зеленим) - пристрій в режимі очікування зі зниженим енергоспоживанням.

ЗЕЛЕНИЙ МИГАЄ ПОВІЛЬНО - пошук мережі пристроєм.

ЗЕЛЕНИЙ МИГАЄ ШВИДКО - прийом-передача даних в режимі 3G інтернету.

Великою перевагою при виборі Novatel Mi-Fi 2200 є і те, що Ви можете бути впевнені в якості прийому сигналу, адже в ньому використовується поліпшена вбудована CDMA антена, а в зонах з недостатнім покриттям можна підключити зовнішню антену . Для цього необхідно зняти гумову заглушку на задній панелі роутера і вставити антенний адаптер в роз'єм, а вже до адаптера, через кабель, підключити 3G CDMA антену.

Огляд 3G WiFi роутера Novatel MiFi 2200 (CDMA)


Антенна для модема и ее особенности Зачем нужна 3G антенна для модема? Такие устройства используются для усиления сигнала, поступающего от базовой станции – например, при установке 3G-модема или Wi-Fi – роутера. Таким образом, антенна нужна для ускорения и улучшения сигнала, в том числе и Интернета. Как выбрать Wi-Fi роутер Wi-Fi роутер нужен для того, чтобы человек или группа людей могли одновременно подключать к интернету несколько различных устройств. Самое главное, чтобы персональный компьютер или телефон поддерживал такую функцию, как Wi-Fi. В противном случае роутер будет бесполезен. Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины
Практически каждый человек замечает, что к вечеру и во время праздников – скорость интернета падает. Многие смиряются с этим, не подозревая, что проблему можно решить, вложив небольшую сумму, слегка превышающую месячный взнос за сам интернет. И это не единственное преимущество антенны 3G CDMA 800 5 dBi. Благодаря её компактности она станет верным спутником во время путешествий.
Выбор 3G модема – это просто! Вы – современный, мобильный человек и не хотите связывать себя кабельным интернетом или устаревшей EDGE-связью? Тогда 3G модем – ваш выбор! Антени для 3G інтернету Нові технології дозволяють сьогодні передавати сигнали інтернет без проводів за допомогою 3G антени. Якість і швидкість передачі інформації змогли поліпшити завдяки тому, що сигнали перевели на нові частоти. Огляд 3G модему Huawei EC315 Для більшості з нас інтернет є просто необхідним, так як всі ми любимо провести свій вільний час за переглядом фільмів, або граючи в онлайн ігри, ну і нарешті, просто сидячи в соціальних мережах. Тому з кожним днем все більше користувачів підключаються до нього. Перемикання модему Pantech UMW190 з режиму CDMA в GSM Pantech UMW190 є універсальним модемом, оскільки може одночасно працювати в мережах CDMA операторів і в мережах GSM. За замовчуванням, модем налаштований для роботи в 3G мережах, тобто в мережах CDMA операторів, для перемикання в режим роботи в GSM мережах, скористайтеся наступним керівництвом. Доступ в інтернет. Як збільшити швидкість 3G USB-модема? На сьогодні більшість людей не можуть обходитися без щоденного доступу в інтернет. Інтернет є не тільки засобом пошуку інформації, отримання свіжих новин, але і в першу чергу комунікацією. У зв'язку з цим навіть у користувачів з мінімальними вимогами доступу в мережу постає питання: «Яким чином підключитися до інтернету?».
Кілька простих порад щодо збільшення швидкості 3G інтернету На жаль, далеко не кожен користувач мережі може похвалитися високою швидкістю Інтернету. Перше, що впливає на показник швидкості, - це покриття 3G. Через те, що воно не скрізь ідеальне, швидкість з'єднання може сильно страждати. Особливо це актуально для жителів районних центрів, невеликих міст, сіл і селищ. Однак не варто впадати у відчай - на швидкість Інтернету можна впливати. Якщо ви знаєте, що у ваших сусідів або друзів мережа працює швидше, то і ви в силах збільшити стабільність свого з'єднання одним із представлених нижче способів. Кабель для 3G интернета: 75 Ом или 50 Ом? Очень часто у покупателей возникают вопросы, какой кабель выбрать для подключения 3G антенны? Доступ в інтернет. Як збільшити швидкість 3G USB-модема? На сьогодні більшість людей не можуть обходитися без щоденного доступу в інтернет. Інтернет є не тільки засобом пошуку інформації, отримання свіжих новин, але і в першу чергу комунікацією. У зв'язку з цим навіть у користувачів з мінімальними вимогами доступу в мережу постає питання: «Яким чином підключитися до інтернету?». Антени для 3G інтернету Нові технології дозволяють сьогодні передавати сигнали інтернет без проводів за допомогою 3G антени. Якість і швидкість передачі інформації змогли поліпшити завдяки тому, що сигнали перевели на нові частоти. Wi-Fi Домашній інтернет від Інтертелеком З появою Інтернет технології передачі цифрового сигналу по радіо удосконалюються з величезною швидкістю. Однак, сучасні стандарти Wi-Fi - це, швидше за все, остаточний спосіб підключення до всесвітньої мережі на відстанях до 100 км. Чому остаточний? Та тому, що він з хорошим запасом забезпечує сучасні вимоги до швидкості інтернет-з'єднання від одного до декількох користувачів. При цьому вимоги користувачів до швидкості припиняють своє зростання. Антенна для модема и ее особенности Зачем нужна 3G антенна для модема? Такие устройства используются для усиления сигнала, поступающего от базовой станции – например, при установке 3G-модема или Wi-Fi – роутера. Таким образом, антенна нужна для ускорения и улучшения сигнала, в том числе и Интернета. Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины
Практически каждый человек замечает, что к вечеру и во время праздников – скорость интернета падает. Многие смиряются с этим, не подозревая, что проблему можно решить, вложив небольшую сумму, слегка превышающую месячный взнос за сам интернет. И это не единственное преимущество антенны 3G CDMA 800 5 dBi. Благодаря её компактности она станет верным спутником во время путешествий.
Огляд 3G модему Huawei EC315 Для більшості з нас інтернет є просто необхідним, так як всі ми любимо провести свій вільний час за переглядом фільмів, або граючи в онлайн ігри, ну і нарешті, просто сидячи в соціальних мережах. Тому з кожним днем все більше користувачів підключаються до нього.
Все обзоры и советы