Час роботи:

ПН-ПТ 08:30 - 19:00
СБ-НД 09:00 - 15:00

+38 (067) 284-15-71

+38 (050) 203-71-85

+38 (073) 041-18-71

Замовити дзвінок

Кілька простих порад щодо збільшення швидкості 3G інтернету

Основне завдання, яке поставлено перед користувачем низькошвидкісної мережі - це підвищити якість прийому. Справа в тому, що в більшості випадків найгірша пропускна здатність і нестабільний сигнал не дозволяє Інтернету працювати в повну силу. Звичайно, існує ще один фактор, понижуючий швидкість, - це кількість абонентів, підключених до однієї базової станції. Шкода, але на цей фактор ніхто не в силах вплинути.

Спосіб 1: збільшення швидкості за допомогою USB подовжувача

Даний метод ідеальний для власників ноутбуків. За допомогою програми AxesstelPst EvDO можна істотно підвищити швидкість свого 3G Інтернету. Отже:

  1. Насамперед, необхідно завантажити та встановити вищевказану програму. Вона має відносно невеликий обсяг - близько 2,4 Мб. Встановити її не важко: потрібно запустити з архіву спеціальний установчий файл і відповісти на кілька простих запитань.
  2. Наступний крок - це безпосередньо запуск програми. Для цього верху вікна, що з'явилося натисніть кнопку «Tool» і виберіть підпункт «Setup». Після зробленої дії відкриється інше вікно, в якому необхідно вказати дані модему, а саме COM порт. AxesesstelPST збільшення швидкості 3G інтернету
  3. Дізнатися COM порт можна в папці «Мій комп'ютер». Для цього вибираємо «Властивості» і далі «Диспетчер пристроїв». У вікні необхідно вибрати вкладку «Порти (COM і LTP). Знайдіть у переліку свій модем і подивіться найменування порту, який йому присвоїв комп'ютер. Наприклад COM3. Далі повертайтеся у вікно програми AxesstelPst EvDO і вкажіть у налаштуваннях назва порту.
  4. Після того, як ви виставите свій індивідуальний COM порт в програмі, натисніть «Confirm». Вікно налаштувань можна тепер закривати - всі зміни будуть відображатися на двох задніх вікнах, що залишилися.
  5. Найбільш інформативні показники для підвищення швидкості Інтернету - це

- DRC Requected - в ідеалі показник повинен бути якомога вище і найбільш стабільним, тобто НЕ скакати;

- RX1 і RX2 - дані показники повинні бути максимально низькими. В ідеалі потрібно постаратися зробити їх значення менше 100;

- Ec/Io - даний показник також повинен бути на нижній межі. Не можна допускати, щоб він перевищував -10.

Для здійснення налаштування швидкості мережі потрібно орієнтуватися на значення саме цих показників. Діяльність «Налаштування Інтернету» означає пошук оптимального місця в будинку, де мережа ловить з найбільшою швидкістю. Можливо, буде достатньо підключити модем до USB подовжувача і поміняти його місце розташування: підняти ближче до стелі, перемістити в іншу кімнату або поставити біля вікна. Незважаючи на примітивність способу, на практиці він дуже ефективний. З його допомогою можна значно поліпшити якість зв'язку.

Даний спосіб можна застосовувати і у випадку зі звичайним стаціонарним комп'ютером. Для цього необхідно заздалегідь придбати в будь-якому комп'ютерному магазині USB подовжувач і підключити через нього модем. Головне - це правильно знайти місце розташування модему. Найчастіше, мережа краще ловить сигнал біля вікна, або навіть на відкритій кватирці. В інших випадках оптимальним варіантом є повісити модем на карнизі. Головне, не переміщати модем занадто швидко в просторі - якість сигналу може дуже різко змінюватися на відстані вже декількох сантиметрів.

Спосіб 2: збільшення швидкості за допомогою виносної антени

В іншому випадку низька швидкість мережі пояснюється великою відстанню до базової станції. Таким чином вплинути на низький сигнал без установки додаткового обладнання буде вже вкрай важко. Вихід з такої ситуації полягає в установці зовнішньої антени. Для поліпшення якості зв'язку 3G Інтернету в більшості випадків використовуються CDMA антени , що кріпляться назовні, типу «хвильовий канал». Встановлюються вони на фасаді або на даху будинку. Як і інші види, кріплення даних антен відбувається за допомогою настінного кронштейна або щогли.

Для установки додаткової зовнішньої антени в модемі повинен бути передбачений спеціальний роз'єм. Крім цього, для приєднання необхідно придбати особливий перехідник - пігтейл - з'єднує кабель з модемом, кабель довжиною до 10-15 метрів і безпосередньо саму антену.

Вибір зовнішніх антен більш, ніж різноманітний. Підсилювачі сигналу можуть варіюватися від показника 5Дб до 24х Дб. Зазвичай, до кожного виду у відповідному професійному магазині можна відразу ж придбати і додаткове обладнання (кабель, перехідник, антенний з'єднувач).

  1. Кімнатна антена з посиленням 5Дб підійде для жителів великих міст, при відстані до базової станції від 5ти до 10ти км. Вони застосовуються як на територіях з низьким рівнем сигналу, так і в місцях, де сигнал відсутній зовсім. При цьому антени з таким підсилювачем можуть бути також кімнатними: завдяки компактному розміру вони дозволяють заощадити на супутніх товарах і забезпечують своїм власникам мобільність в мережі.
  2. Антена 3G з посиленням 14дБ використовується для поліпшення сигналу мережі з відстані до базової станції від 10ти до 40ка км. Завдяки стійкому покриттю, такі антени відмінно себе проявляють при жорстких впливах навколишнього середовища.
  3. Антени з посиленням 16 Дб застосовуються для абонентів, розташованих на відстані до 50ти км від базової станції. При установці спрямовану антену необхідно зорієнтувати у напрямку до БС.
  4. Якщо відстань до БС становить від 50ти до 60ти км, слід купити антену 17 Дб . Її необхідно застосовувати в місцях з середнім, низьким або повністю відсутнім сигналом оператора.
  5. Найбільш високочутлива СДМА антена 24 Дб . Вона здатна вловити і посилити сигнал базової станції, що знаходиться не далі 100 км.

При установці і виборі антени необхідно уточнити дальність найближчого пункту базової зв'язку і точне його місце розташування, щоб вибрати для антени оптимальне положення для прийому.

Спосіб 3: збільшення швидкості за допомогою спеціального 3G модему з функцією підтримки стандарту EVDO Rev B +

Більшість операторів мобільного зв'язку, зокрема Інтертелеком, крім технології Rev A використовують стандарт передачі даних за стандартом Rev B + . На відміну від попереднього покоління, швидкість якого сотавляющая лише 3,1 Мбіт/с, Rev B є високошвидкісним, досягаючи 14,7 Мбіт/с. Природно, що в реальному житті досягти у себе такого високого показника швидкості неможливо. Однак при використанні пристрою, можна в рази збільшити свою поточну швидкість - приблизно в 2-3 рази, навіть якщо Ви будите використовувати тарифні плани стандарту Rev A , тобто максимальна швидкість яких не перевищує 3,1 Мбіт/с.

Додаткова можливість - перехід на тарифну лінійку «Турбо». У цьому випадку у абонента буде першочерговий пріоритет в мережі, в результаті чого швидкість підвищиться ще більше. Для використання даного методу необхідно придбати 3G модем Rev B , або інший пристрій зі схожою технологією - мобільний роутер. Додатково можна доукомплектувати модем зовнішньої спрямованої антеною, що максимізує швидкість Інтернету і об'єднає два останніх описаних способу в один.

Антенна для модема и ее особенности Зачем нужна 3G антенна для модема? Такие устройства используются для усиления сигнала, поступающего от базовой станции – например, при установке 3G-модема или Wi-Fi – роутера. Таким образом, антенна нужна для ускорения и улучшения сигнала, в том числе и Интернета. Как выбрать Wi-Fi роутер Wi-Fi роутер нужен для того, чтобы человек или группа людей могли одновременно подключать к интернету несколько различных устройств. Самое главное, чтобы персональный компьютер или телефон поддерживал такую функцию, как Wi-Fi. В противном случае роутер будет бесполезен. Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины
Практически каждый человек замечает, что к вечеру и во время праздников – скорость интернета падает. Многие смиряются с этим, не подозревая, что проблему можно решить, вложив небольшую сумму, слегка превышающую месячный взнос за сам интернет. И это не единственное преимущество антенны 3G CDMA 800 5 dBi. Благодаря её компактности она станет верным спутником во время путешествий.
Выбор 3G модема – это просто! Вы – современный, мобильный человек и не хотите связывать себя кабельным интернетом или устаревшей EDGE-связью? Тогда 3G модем – ваш выбор! Антени для 3G інтернету Нові технології дозволяють сьогодні передавати сигнали інтернет без проводів за допомогою 3G антени. Якість і швидкість передачі інформації змогли поліпшити завдяки тому, що сигнали перевели на нові частоти. Огляд 3G модему Huawei EC315 Для більшості з нас інтернет є просто необхідним, так як всі ми любимо провести свій вільний час за переглядом фільмів, або граючи в онлайн ігри, ну і нарешті, просто сидячи в соціальних мережах. Тому з кожним днем все більше користувачів підключаються до нього. Перемикання модему Pantech UMW190 з режиму CDMA в GSM Pantech UMW190 є універсальним модемом, оскільки може одночасно працювати в мережах CDMA операторів і в мережах GSM. За замовчуванням, модем налаштований для роботи в 3G мережах, тобто в мережах CDMA операторів, для перемикання в режим роботи в GSM мережах, скористайтеся наступним керівництвом. Доступ в інтернет. Як збільшити швидкість 3G USB-модема? На сьогодні більшість людей не можуть обходитися без щоденного доступу в інтернет. Інтернет є не тільки засобом пошуку інформації, отримання свіжих новин, але і в першу чергу комунікацією. У зв'язку з цим навіть у користувачів з мінімальними вимогами доступу в мережу постає питання: «Яким чином підключитися до інтернету?».
Кабель для 3G интернета: 75 Ом или 50 Ом? Очень часто у покупателей возникают вопросы, какой кабель выбрать для подключения 3G антенны? Доступ в інтернет. Як збільшити швидкість 3G USB-модема? На сьогодні більшість людей не можуть обходитися без щоденного доступу в інтернет. Інтернет є не тільки засобом пошуку інформації, отримання свіжих новин, але і в першу чергу комунікацією. У зв'язку з цим навіть у користувачів з мінімальними вимогами доступу в мережу постає питання: «Яким чином підключитися до інтернету?». Антени для 3G інтернету Нові технології дозволяють сьогодні передавати сигнали інтернет без проводів за допомогою 3G антени. Якість і швидкість передачі інформації змогли поліпшити завдяки тому, що сигнали перевели на нові частоти. Wi-Fi Домашній інтернет від Інтертелеком З появою Інтернет технології передачі цифрового сигналу по радіо удосконалюються з величезною швидкістю. Однак, сучасні стандарти Wi-Fi - це, швидше за все, остаточний спосіб підключення до всесвітньої мережі на відстанях до 100 км. Чому остаточний? Та тому, що він з хорошим запасом забезпечує сучасні вимоги до швидкості інтернет-з'єднання від одного до декількох користувачів. При цьому вимоги користувачів до швидкості припиняють своє зростання. Антенна для модема и ее особенности Зачем нужна 3G антенна для модема? Такие устройства используются для усиления сигнала, поступающего от базовой станции – например, при установке 3G-модема или Wi-Fi – роутера. Таким образом, антенна нужна для ускорения и улучшения сигнала, в том числе и Интернета. Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины
Практически каждый человек замечает, что к вечеру и во время праздников – скорость интернета падает. Многие смиряются с этим, не подозревая, что проблему можно решить, вложив небольшую сумму, слегка превышающую месячный взнос за сам интернет. И это не единственное преимущество антенны 3G CDMA 800 5 dBi. Благодаря её компактности она станет верным спутником во время путешествий.
Огляд 3G модему Huawei EC315 Для більшості з нас інтернет є просто необхідним, так як всі ми любимо провести свій вільний час за переглядом фільмів, або граючи в онлайн ігри, ну і нарешті, просто сидячи в соціальних мережах. Тому з кожним днем все більше користувачів підключаються до нього. Как выбрать Wi-Fi роутер Wi-Fi роутер нужен для того, чтобы человек или группа людей могли одновременно подключать к интернету несколько различных устройств. Самое главное, чтобы персональный компьютер или телефон поддерживал такую функцию, как Wi-Fi. В противном случае роутер будет бесполезен.
Все обзоры и советы