Час роботи:

ПН-ПТ 08:30 - 19:00
СБ-НД 09:00 - 15:00

+38 (067) 284-15-71

+38 (050) 203-71-85

+38 (073) 041-18-71

Замовити дзвінок

Wi-Fi Домашній інтернет від Інтертелеком

Наприклад, для перегляду відео онлайн в HD якості (720p) досить стабільного підключення на швидкості від 0,5 Мбіт/с, у той час як швидкість з'єднання при новітніх стандартах Wi-Fi ( 802.11n) знаходиться в районі 400 Мбіт/с. Аудіо та відео сигнали, які є найвимогливішими до швидкості передачі, забезпечуються стандартами Wi-Fi в повній мірі. Подальший розвиток технологій передачі даних, звичайно, на цьому не закінчується, але воно стосується вже в основному магістральних каналів зв'язку, а не каналів, що йдуть до кінцевого користувача.

Компанія Інтертелеком крокує в ногу з часом і впровадила нову технологію «Домашній інтернет Wi-Fi». Технологія вийшла на ринок 1 листопада 2013 і вже придбала чималу популярність. Особливість нової технології в тому, що вона дозволяє підтримувати гарантовану швидкість інтернету при безлімітному використанні. Така перевага стає можливим при установці компактного приладу, який є точкою доступу. Обладнання працює на основі технології AirMax і використовує частоту 5ГГц.

Технологія AirMax використовується для безлімітного Wi-Fi інтернету Що ж являє собою технологія AirMax? По суті, це протокол бездротової передачі даних, який тимчасово розділяє пакети даних, переданих кожному абоненту. Розробка компанії UbiqutiNetworks має очевидні переваги перед стандартним протоколом передачі даних по Wi-Fi. Зазвичай передача пакетів даних відбувається в умовах загального ефіру і загального каналу. Так, станція абонента чекає, поки канал передачі даних звільниться, що і викликає затримки і зниження швидкості інтернету при великій кількості одночасних користувачів мережі.

Як технологія AirMax впоралася з цією проблемою? Новий протокол передачі даних виділяє кожному користувачеві окремий тимчасовий канал для прийому/передачі даних. Таке рішення прибирає можливості затримок, очікування, і тобто швидкість інтернету зберігається стабільною.

Переваги Wi-Fi мереж

На відміну від найближчого конкурента - 3G (CDMA) мереж, Wi-Fi забезпечує стабільну швидкість. Якщо ви замовляєте безліміт на швидкості 1 Мбіт/с, то вона приблизно така й буде постійно, в той час як при підключенні до 3G мережі на швидкості до 3Мбіт/с швидкість постійно змінюється залежно від різних чинників, в середньому перебуваючи на рівні 0, 5-1 Мбіт/с. Тільки на незавантажених базових станціях швидкість може досягати 2-3Мбіт/с. Зазвичай це трапляється на станціях, віддалених від міст, з невеликою кількістю користувачів.

Донедавна великим недоліком Wi-Fi був малий радіус дії. Однак сьогодні ця проблема вже поступово «йде зі сцени»: за допомогою Wi-Fi-антени, так званого бездротового радіомосту і базових станцій оператора Інтертелеком - забезпечується надійне з'єднання на відстані до 20 км від базової станції за умови прямої видимості між ними. Найновітніше Wi-Fi обладнання (якого ще немає в Україні) здатне забезпечити з'єднання на відстані до 100км на швидкості 22 Мбіт/с.

Крім робочих показників, Wi-Fi також може похвалитися в 10 разів (!) меншим випромінюванням в момент активної передачі даних, в порівнянні з стільниковим телефоном. Цей факт, звичайно ж, є хорошим аргументом на користь спілкування через Skype з використанням Wi-Fi-підключення. Повністю відмовитися від «мобілок», звичайно, поки не уявляється можливим, але перебуваючи вдома, не складе труднощів дзвонити через Скайп замість мобільного.

Клієнтське обладнання

Будучи на великій відстані від станції найкращим рішенням стане використання Wi-Fi- антен NanoBridge M5 від компанії Ubiquiti Networks. Маючи потужність до 25dBi, ці антени здатні забезпечити надійний зв'язок на відстані 10-12 км за наявності прямої видимості між вашою антеною і станцією. Потужний опромінювач, що відповідає за прийом і передачу інформації, Безлімітний інтернет Wi-Fi від Інтертелеком обладнаний процесором Atheros з частотою 400Mhz з 32Mb оперативної пам'яті. Це необхідно для нормальної обробки трафіку. Лінійка антен Ubiquiti AirGrid M5 має потужності від 23 до 27dBi, чого цілком достатньо для забезпечення сигналу на відстані до 10км.

Всі антени - це приймальне обладнання (приймає сигнал з базової станції). Далі, до них можна просто підключити комп'ютер через Ethernet-роз'єм. Якщо ж у будинку багато пристроїв, що підключаються до мережі через Wi-Fi (ноутбук, планшет, смартфон) - можна підключити до антени Wi-Fi-роутер (передавальне обладнання), який буде «роздавати» отриманий сигнал від станції на всі пристрої.

Перевага Інтертелеком

Загалом-то, Інтернет через Wi-Fi - новинка на українському ринку. За винятком Wi-Fi мереж в великих супермаркетах, ресторанах та інших організаціях, конкурентів у компанії Інтертелеком поки немає. Та й великі супермаркети зазвичай підключені до мережі іншими способами, а Wi-Fi роутери розміщені в приміщеннях для залучення відвідувачів. Справжні конкуренти Інтертелеком, напевно, скоро з'являться, а поки в цілому ця компанія є лідером у сфері послуг бездротового інтернету.

Компанія швидко розвивається, постійно розширюючи свою зону покриття у стандарті 3G rev.A/rev.B. Не дивно, що вона першою починає створювати Wi-Fi мережі. Дивлячись на це, можна бути впевненим, що компанія збереже за собою лідерство і надалі, забезпечуючи своїх клієнтів послугами зв'язку високої якості.

Висновки

Навіщо чекати, поки всі сусіди перейдуть на інтернет через Wi-Fi? Підключайтеся вже зараз, адже це перспективна технологія, яка в подальшому буде впроваджуватися по всій країні! Більш якісного радіоінтернету поки немає в Україні, як немає і більш дешевого при такій же швидкості. Якщо в будинку потрібен швидкий і, що головне, стабільний і надійний інтернет - це краще рішення.

При виборі способу підключення до Інтернет слід врахувати загальну тенденцію розвитку засобів зв'язку. Можна з упевненістю стверджувати, що кабельні лінії незабаром підуть у минуле, як це вже зараз відбувається з телефонним зв'язком.

Серед радіо-технологій, рівних Wi-Fi поки немає. Компанія Інтертелеком пропонує досить вигідні тарифи, які дозволять добре економити, якщо ви перейдете на Wi-Fi інтернет, наприклад, з 3G зв'язку. Купівля обладнання обійдеться хоча і дорожче, ніж придбання аналогічного обладнання для 3G-мережі, але ви отримаєте стабільну швидкість інтернету за низьку ціну.

Антенна для модема и ее особенности Зачем нужна 3G антенна для модема? Такие устройства используются для усиления сигнала, поступающего от базовой станции – например, при установке 3G-модема или Wi-Fi – роутера. Таким образом, антенна нужна для ускорения и улучшения сигнала, в том числе и Интернета. Как выбрать Wi-Fi роутер Wi-Fi роутер нужен для того, чтобы человек или группа людей могли одновременно подключать к интернету несколько различных устройств. Самое главное, чтобы персональный компьютер или телефон поддерживал такую функцию, как Wi-Fi. В противном случае роутер будет бесполезен. Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины
Практически каждый человек замечает, что к вечеру и во время праздников – скорость интернета падает. Многие смиряются с этим, не подозревая, что проблему можно решить, вложив небольшую сумму, слегка превышающую месячный взнос за сам интернет. И это не единственное преимущество антенны 3G CDMA 800 5 dBi. Благодаря её компактности она станет верным спутником во время путешествий.
Выбор 3G модема – это просто! Вы – современный, мобильный человек и не хотите связывать себя кабельным интернетом или устаревшей EDGE-связью? Тогда 3G модем – ваш выбор! Антени для 3G інтернету Нові технології дозволяють сьогодні передавати сигнали інтернет без проводів за допомогою 3G антени. Якість і швидкість передачі інформації змогли поліпшити завдяки тому, що сигнали перевели на нові частоти. Огляд 3G модему Huawei EC315 Для більшості з нас інтернет є просто необхідним, так як всі ми любимо провести свій вільний час за переглядом фільмів, або граючи в онлайн ігри, ну і нарешті, просто сидячи в соціальних мережах. Тому з кожним днем все більше користувачів підключаються до нього. Перемикання модему Pantech UMW190 з режиму CDMA в GSM Pantech UMW190 є універсальним модемом, оскільки може одночасно працювати в мережах CDMA операторів і в мережах GSM. За замовчуванням, модем налаштований для роботи в 3G мережах, тобто в мережах CDMA операторів, для перемикання в режим роботи в GSM мережах, скористайтеся наступним керівництвом. Доступ в інтернет. Як збільшити швидкість 3G USB-модема? На сьогодні більшість людей не можуть обходитися без щоденного доступу в інтернет. Інтернет є не тільки засобом пошуку інформації, отримання свіжих новин, але і в першу чергу комунікацією. У зв'язку з цим навіть у користувачів з мінімальними вимогами доступу в мережу постає питання: «Яким чином підключитися до інтернету?».
Кілька простих порад щодо збільшення швидкості 3G інтернету На жаль, далеко не кожен користувач мережі може похвалитися високою швидкістю Інтернету. Перше, що впливає на показник швидкості, - це покриття 3G. Через те, що воно не скрізь ідеальне, швидкість з'єднання може сильно страждати. Особливо це актуально для жителів районних центрів, невеликих міст, сіл і селищ. Однак не варто впадати у відчай - на швидкість Інтернету можна впливати. Якщо ви знаєте, що у ваших сусідів або друзів мережа працює швидше, то і ви в силах збільшити стабільність свого з'єднання одним із представлених нижче способів. Кабель для 3G интернета: 75 Ом или 50 Ом? Очень часто у покупателей возникают вопросы, какой кабель выбрать для подключения 3G антенны? Доступ в інтернет. Як збільшити швидкість 3G USB-модема? На сьогодні більшість людей не можуть обходитися без щоденного доступу в інтернет. Інтернет є не тільки засобом пошуку інформації, отримання свіжих новин, але і в першу чергу комунікацією. У зв'язку з цим навіть у користувачів з мінімальними вимогами доступу в мережу постає питання: «Яким чином підключитися до інтернету?». Антени для 3G інтернету Нові технології дозволяють сьогодні передавати сигнали інтернет без проводів за допомогою 3G антени. Якість і швидкість передачі інформації змогли поліпшити завдяки тому, що сигнали перевели на нові частоти. Антенна для модема и ее особенности Зачем нужна 3G антенна для модема? Такие устройства используются для усиления сигнала, поступающего от базовой станции – например, при установке 3G-модема или Wi-Fi – роутера. Таким образом, антенна нужна для ускорения и улучшения сигнала, в том числе и Интернета. Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины Комнатная антенна 3G CDMA 800 5 dBi – доступ к интернету в любой точке Украины
Практически каждый человек замечает, что к вечеру и во время праздников – скорость интернета падает. Многие смиряются с этим, не подозревая, что проблему можно решить, вложив небольшую сумму, слегка превышающую месячный взнос за сам интернет. И это не единственное преимущество антенны 3G CDMA 800 5 dBi. Благодаря её компактности она станет верным спутником во время путешествий.
Огляд 3G модему Huawei EC315 Для більшості з нас інтернет є просто необхідним, так як всі ми любимо провести свій вільний час за переглядом фільмів, або граючи в онлайн ігри, ну і нарешті, просто сидячи в соціальних мережах. Тому з кожним днем все більше користувачів підключаються до нього. Как выбрать Wi-Fi роутер Wi-Fi роутер нужен для того, чтобы человек или группа людей могли одновременно подключать к интернету несколько различных устройств. Самое главное, чтобы персональный компьютер или телефон поддерживал такую функцию, как Wi-Fi. В противном случае роутер будет бесполезен.
Все обзоры и советы