Час роботи:

ПН-ПТ 08:30 - 19:00
СБ-НД 09:00 - 15:00

+38 (067) 284-15-71

+38 (050) 203-71-85

+38 (073) 041-18-71

Замовити дзвінок

Інструкція по створенню мережевого з'єднання 3G інтернету для операційної системи Windows 7

19.08.2016

1. Налаштовуємо телефонне з'єднання. Для цього натисніть кнопку «Пуск», в меню клікніть на пункті «Панель управління».

Налаштування 3G Інтернету в Windows 7

2. У вікні «Панелі управління» необхідно вибрати пункт «Мережа та Інтернет», клікнувши на ньому один раз лівою клавішею миші.

Налаштування 3G Інтернету на Windows 7

3. Тепер одиночним кліком на пункті «Центр управління мережами і загальним доступом» відкриваємо відповідне меню.

Налаштування 3G Інтернету на Windows 7

4. У «Центрі управління мережами і загальним доступом» зробіть клік на пункті «Налаштування нового підключення або мережі».

Налаштування 3G Інтернету для Windows 7

5. На даному етапі оберіть варінт підключення.  Дляцього клікніть на пункті «Налаштування телефонного підключення» і потім на кнопку «Далі».

Налаштування 3G Інтернету для Windows 7

6. Якщо у Вашому комп'ютері є ще один модем (вбудований або прописаний), то в наступному вікні потрібно клікнути на тому модемі, через який Ви хочете підключиться до інтернету. (Ми виконували налаштування інтернету з використанням 3G модему Huawei EC168 . При використанні іншого модему налаштування будуть точно такими ж!).

Налаштування 3G Інтернету для Windows 7

7. На поточному етапі необхідно ввести обов'язкові мережеві параметри. Номером дозвону є комбінація «# 777», ім'я користувача і пароль- це дві великі англійські букви «IT». Іменем підключення може бути будь-яке слово, але щоб відрізняти створене мережеве з'єднання від інших, введіть «InterTelecom». Після заповнення вищевказаних полів, натисніть кнопку «Підключити».

Налаштування 3G Інтернету для Windows 7

8. Дочекайтеся коли операційна система встановить мережеве з'єднання. Це може зайняти деякий час.

Налаштування 3G Інтернету для Windows 7

9. У наступному вікні рекомендується натиснути на кнопку «Закрити» та продовжити налаштування мережевого з'єднання.

Налаштування 3G Інтернету для Windows 7

10. Через деякий час з'явиться вікно, в якому виберіть розташування для мережі. Клікнувши на пункті «Допомогти вибрати», Ви зможете ознайомитися з параметрами того чи іншого варіанту розташування.

Налаштування 3G Інтернету для Windows 7

11. Коли Ви здійсните вибір, клікайте на кнопку "Закрити".

Налаштування 3G Інтернету на Windows 7

12. Поверніться до вікна «Центр управління мережами і загальним доступом» і клацніть на пункті "Зміна параметрів адаптера».

Налаштування 3G Інтернету на Windows 7

13. У вікні клацніть на мережевому з'єднанні «InterTelecom» правою клавішею миші та в контекстному меню виберіть пункт «Створити ярлик».

Налаштування 3G Інтернету для Windows 7

14. Тепер кликните на кнопку «Так», щоб винести ярлик на робочий стіл.

Налаштування 3G Інтернету для Windows 7

Зверніть увагу, що для підключення до Інтернету і для його відключення, Ви будете використовувати ярлик «InterTelecom» що з'явився на робочому столі.

Налаштування 3G Інтернету для Windows 7

15. Для того, щоб підключитися до мережі, зробіть подвійний клік на вищевказаних ярлику і у вікні «Підключення до InterTelecom» натисніть кнопку «Виклик».

Налаштування 3G Інтернету для Windows 7

Дочекайтеся поки з'явиться напис «Реєстрація комп'ютера в мережі» ізакроется Дане вікно. Також в системній панелі (правий нижній куток робочого столу Вашого комп'ютера) з'явиться ярлик мережевого з'єднання-монітор, на тлі якого зображено глобус. Тепер модем підключився ксеті Інтернет і Ви можете переглядати Web-сторінки, використовуючи будь-який Вам браузер.

16. Для Відключення від мережі Інтернет зробіть подвійний клік на тому ж ярлику «InterTelecom» і у вікні натисніть кнопку «Вимкнути».

Налаштування 3G Інтернету для Windows 7

Зверніть увагу! Що настройки 3G інтрнет в різних операційних системах виконуються по різному! За цим рекомендуємо вам вивчити інструкції для інших версій операційних систем: Налаштування інтернету на Windows XP та інструкція з налаштування 3G інтрнет на Windows Vista

24.11.2017 Налаштування зовнішньої антени для збільшення швидкості 3G інтернету Для налаштування cdma антени скористаємося програмою AxesesstelPST EVDO. Ця програма дозволяє максимально точно, в домашніх умовах, налаштувати зовнішню спрямовану антену CDMA стандарту на базову станцію, що в свою чергу дає можливість отримати високий рівень сигналу для збільшення швидкості 3G інтернету. 09.02.2017 Визначення точних координат Найлегший спосіб визначення Ваших точних географічних координат, який не вимагає ніяких додаткових знань і обчислень, за допомогою картографічного сервісу Google Maps. 16.12.2016 Інструкція зі створення мережевого з'єднання 3G інтернету для операційної системи Windows Vista Для початку роботи 3G інтернету, Вам необхідно встановити драйвера модему і створити нове мережеве інтернет з'єднання. Даная інструкція описує процес створення такого з'єднання для операційній системі Windows Vista. 09.11.2016 Інструкція по створенню мережевого з'єднання 3G інтернету для операційної системи Windows XP Для початку роботи 3G інтернету, Вам необхідно встановити драйвера модему і створити нове мережеве з'єднання. Даная інструкція описує процес створення такого з'єднання для операційній системі Windows XP.
24.11.2017 Налаштування зовнішньої антени для збільшення швидкості 3G інтернету Для налаштування cdma антени скористаємося програмою AxesesstelPST EVDO. Ця програма дозволяє максимально точно, в домашніх умовах, налаштувати зовнішню спрямовану антену CDMA стандарту на базову станцію, що в свою чергу дає можливість отримати високий рівень сигналу для збільшення швидкості 3G інтернету. 09.11.2016 Інструкція по створенню мережевого з'єднання 3G інтернету для операційної системи Windows XP Для початку роботи 3G інтернету, Вам необхідно встановити драйвера модему і створити нове мережеве з'єднання. Даная інструкція описує процес створення такого з'єднання для операційній системі Windows XP. 09.02.2017 Визначення точних координат Найлегший спосіб визначення Ваших точних географічних координат, який не вимагає ніяких додаткових знань і обчислень, за допомогою картографічного сервісу Google Maps. 16.12.2016 Інструкція зі створення мережевого з'єднання 3G інтернету для операційної системи Windows Vista Для початку роботи 3G інтернету, Вам необхідно встановити драйвера модему і створити нове мережеве інтернет з'єднання. Даная інструкція описує процес створення такого з'єднання для операційній системі Windows Vista.
Все новости