Час роботи:

ПН-ПТ 08:30 - 19:00
СБ-НД 09:00 - 15:00

+38 (067) 284-15-71

+38 (050) 203-71-85

+38 (073) 041-18-71

Замовити дзвінок

Налаштування зовнішньої антени для збільшення швидкості 3G інтернету

24.11.2017

У даному випадку для налаштування антени потрібно на комп'ютері запустити програму AxesesstelPST EVDO, далі повернути антену в сторону базової станції. Варто зауважити, що чим довше у Вас настроюється 3G антена, тим більше точно потрібно направляти її на базову станцію. Фіналом Ваших дій має бути отримання максимального значення параметра швидкості DRC Requested і мінімальне значення параметрів шуму RX1 Rssi, Ec/Io. Такими діями ми значно покращуємо прийом і збільшуємо швидкість прийому-передачі інформації для вашого 3G модему за технологією CDMA EV-DO Rev.A або Rev.B +.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що на швидкість роботи інтернету сильно впливає потужність встановленої антени. За цим, для отримання максимальної швидкості рекомендуємо Вам використовувати CDMA антену 24 дб.
При налаштуванні антени, значним є факт інертності модему, тому після кожного повороту CDMA антени необхідно прибирати руки від антени і робити паузи, щоб отримати достовірну інформацію.
Зовнішню спрямовану антену потрібно розміщувати на вертикальній щоглі (настінному кронштейні) і бажано на відкритому просторі, щоб в бік напрямку базової станції на шляху не було перешкод і перешкод у вигляді споруд, будинків, дерев і тому подібного.

Перш ніж приступити до розгляду інструкції, хочемо розповісти про невелику хитрість прискорення інтернет. Справа в тому, що більшої швидкості звичайного 3G з'єднання можна досягти шляхом установки 3G модему Haier CE81B, який працює не тільки в режимі EVDO Rev. A, але і в режимі EVDO Rev. B, це новітній стандарт передачі даних на швидкості до 14,7 Мб/с від оператора Інтертелеком.

Як правильно налаштувати антену для збільшення швидкості 3g модему?


Розглянемо послідовність налаштування зовнішньої антени для підвищення швидкості Інтернету за допомогою програми AxesesstelPST EVDO.

Завантажуємо програму AxesesstelPST EVDO і встановлюємо її на свій комп'ютер. Після установки запускаємо програму AxesstelPst EvDO BSNL, після чого побачимо чотири вікна: COM Port Setup, 1xEV Status, Favorite Item Edit, Status.

Налаштування зовнішньої антени

Насамперед нас цікавить вікно COM Port Setup, в ньому необхідно поставити номер COM порту, який відповідає нашому модему і натиснути Confirm.

Налаштування зовнішньої антени

Номер COM порту, який відповідає модему, можемо дізнатися, якщо зайдемо в «Диспетчер пристроїв»: Комп'ютер-> права кнопка миші-> Властивості-> Диспетчер пристроїв-> Порти (COM і LPT).

Налаштування зовнішньої антени

Далі, якщо все зробили правильно, у вікні 1xEV Status бачимо основні параметри модему, які необхідні для правильного налаштування антени: DRC Requested, RX1 Rssi і Ec/Io.

Налаштування зовнішньої антени

Показником правильного налаштування зовнішньої CDMA антени на передавальну базову станцію повинно бути максимальне значення DRC Requested і мінімальне значення RX1 Rssi і Ec/Io.
Щоб це визначити підключаємося до Інтернету і запускаємо на скачування тестовий файл .
Періодично покручує антену (не забуваємо, прибирати руки від антени і робити паузи) і спостерігаємо за параметром DRC Requested - ми повинні домогтися його максимального значення. В результаті правильно налаштованої антени Ви отримаєте максимально високу швидкість 3G інтернету.

Налаштування зовнішньої антени

Параметр DRC Requested - показує швидкість, яку Ваш модем, після оцінки рівня прийому (RX1) і шумів (Ec/Io) запитує у БС, т. е. це теоретична максимальна швидкість завантаження інформації. Цифра в дужках, параметра DRC Requested, наприклад 614,4 (7), при відмінних умовах прийому сигналу, повинна мати значення - 14, тоді Ви отримаєте максимальний можливе значення показника DRC Requested. Якщо ця цифра нижче 6-10 є сенс збільшити якість зв'язку, можливо, провести більш точну настройку антени, спробувати підняти її вище, встановити більш потужну антену, переконається у відсутності перешкод в напрямку БС.


Порівняння результатів параметр DRC Requested:

Налаштування зовнішньої антени

Також дуже важливо, з якою БС і з яким каналом, обмінюється інформацією Ваш модем, тому що на різних БС (кожна має 3 сектори, кожен з яких охоплює 120 °) різна завантаження. Номер БС (а точніше, номер сектора БС) відображається в параметрі Active Pilot PN, номер каналу (частоти) - Channel, в параметрі Active Pilot Count відображається, кількість секторів в зоні яких знаходиться Ваш модем, до яких він може підключиться і на які можна налаштувати зовнішню антену (наприклад, якщо там стоїть значення 2, то це може означати, що ви перебуваєте в зоні 2х секторів, але це можуть бути сектора як однієї БС, так і різних). Тому іноді, при менш завантаженому секторі, з меншим показником DRC Requested, у Вас може бути більше реальна швидкість, ніж на більш завантаженому секторі, навіть при більшому значенні параметра DRC Requested , з цього випливає, що є сенс, по черзі налаштувати зовнішню антену на сектори (базові станції), в зоні яких знаходиться Ваш модем (параметр Active Pilot Count ), по черзі добившись максимальних значень параметрів DRC Requested і мінімальних значень RX1 Rssi і Ec/Io, для всіх секторів, і вибрати той сектор БС, де Ви отримаєте максимальну фактичну швидкість інтернету.

09.02.2017 Визначення точних координат Найлегший спосіб визначення Ваших точних географічних координат, який не вимагає ніяких додаткових знань і обчислень, за допомогою картографічного сервісу Google Maps. 16.12.2016 Інструкція зі створення мережевого з'єднання 3G інтернету для операційної системи Windows Vista Для початку роботи 3G інтернету, Вам необхідно встановити драйвера модему і створити нове мережеве інтернет з'єднання. Даная інструкція описує процес створення такого з'єднання для операційній системі Windows Vista. 09.11.2016 Інструкція по створенню мережевого з'єднання 3G інтернету для операційної системи Windows XP Для початку роботи 3G інтернету, Вам необхідно встановити драйвера модему і створити нове мережеве з'єднання. Даная інструкція описує процес створення такого з'єднання для операційній системі Windows XP. 19.08.2016 Інструкція по створенню мережевого з'єднання 3G інтернету для операційної системи Windows 7 Для початку роботи 3G інтернету, Вам необхідно встановити драйвера модему і створити нове мережеве з'єднання. Даная інструкція описує процес створення такого з'єднання.
19.08.2016 Інструкція по створенню мережевого з'єднання 3G інтернету для операційної системи Windows 7 Для початку роботи 3G інтернету, Вам необхідно встановити драйвера модему і створити нове мережеве з'єднання. Даная інструкція описує процес створення такого з'єднання. 09.11.2016 Інструкція по створенню мережевого з'єднання 3G інтернету для операційної системи Windows XP Для початку роботи 3G інтернету, Вам необхідно встановити драйвера модему і створити нове мережеве з'єднання. Даная інструкція описує процес створення такого з'єднання для операційній системі Windows XP. 09.02.2017 Визначення точних координат Найлегший спосіб визначення Ваших точних географічних координат, який не вимагає ніяких додаткових знань і обчислень, за допомогою картографічного сервісу Google Maps. 16.12.2016 Інструкція зі створення мережевого з'єднання 3G інтернету для операційної системи Windows Vista Для початку роботи 3G інтернету, Вам необхідно встановити драйвера модему і створити нове мережеве інтернет з'єднання. Даная інструкція описує процес створення такого з'єднання для операційній системі Windows Vista.
Все новости